העשב של השכן - כל העונות
Weeds.Seasons.1-7.Complete.HDTV.MKV

העשב של השכן - כל העונות / Weeds.Seasons.1-7.Complete.HDTV.MKV

שם:
העשב של השכן - כל העונות
סוג:
וידאו
קטגוריה:
סדרות
גודל:
16.98 GiB
זורעים:
0
מורידים:
0
הועלה ע"י
אנונימי
תאריך העלאה:
11.02.12 - 00:54
ננסי בוטווין (מרי לואיס פרקר) היא אשה קשת יום. בעלה החזיר את נשמתו לבורא באמצע ג'וגינג עם הבן שלו והשאיר אחריו חוץ משני בנים נבונים גם חובות שלבוטווין לא היה מושג על קיומם. בוטווין עשתה את מה שאתם וכל אחד אחר היה עושה במקומה, כלומר הסבה מקצועית למסחר בסמים קלים. מכאן והלאה ג'נג'י קוהאן, היוצרת, פוצחת במסע הכפשה לאמריקה הלבנה, הפרוורית, הצבועה, הנוירוטית ובעיקר המשמימה, ועל הדרך נותנת פור לאמריקה השחורה שמספקת לשכנים האמידים והמתוסכלים את המנה הירוקה שתציל אותם מעצמם.
Weeds is an American comedy series created by Jenji Kohan and produced by Tilted Productions in association with Lionsgate Television.[4] The central character is Nancy Botwin (Mary-Louise Parker), a widowed mother of two boys who begins selling marijuana to support her family after her husband dies suddenly of a heart attack. Over the course of the show, she and her family become more entangled in illegal activities.

I did not rip these, I just found them on the internet, put them in the correct order & added Season 7, & as such I have put them into one torrent.

As far as I know these should be all of the episodes up to date. Please Let me know if I have missed any.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Weeds_episodes